m.ilmateenistus.ee lennuilm.ee keskkonnaagentuur.ee

Professor Heino Toominga bibliograafia esitlus

29. novembril kell 15.00 toimub prof. Heino Toominga bibliograafia esitlus Teaduste Akadeemia saalis Toompeal, Kohtu t. 6.

Mõte ise avaldada oma publikatsioonide nimekiri jäi prof. Heino Toomingal realiseerimata. Alustatu viisid lõpule professori õpilased ja kolleegid. Laiendatud bibliograafia sisaldab ka fotosid ja meenutusi loodusteadlasest ning vaateid tema tööle 36 autorilt eesti, inglise või vene keeles.

Eesti Geograafia Seltsi publikatsioonide IX köide Heino Tooming. Bibliograafia 1956-2007. Meenutused valmis EGS-i, Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi ja Eesti Maaviljeluse Instituudi koostöös, trükkimine sai teoks tänu Keskkonnainvesteeringute Keskuse rahalisele toele.

Kuni jätkub tiraa˛i, saab raamatut tellida Eesti Geograafia Seltsist, Kohtu 6, Tallinn 10130 või geograafiaselts@gmail.com. Raamat on tasuta. Eesti Posti ELS kullerteenuse kasutamiseks tuleb tellimusele lisada oma aadress ja telefoninumber ning saamisel tasuda saatekulud.

Täiendavat infot bibliograafia kohta ja selle võrguversiooni (peale esitluse toimumist) leiate meie veebi publikatsioonide lehelt.

Hinda meid!