m.ilmateenistus.ee lennuilm.ee keskkonnaagentuur.ee

Ennusta jõululaupäeva ilma!

ennustailma24Kas jõulud tulevad valged või mitte? Ennusta sina! Esimene advent edukalt seljatatud, kuulutame välja jõuluilma ennustusvõistluse!

Ennusta, kas jõululaupäeval on lumi maas ning mitu kraadi külma/sooja on 24. detsembril kell 12.00 Tartu külje all Tõraveres. Seejärel sisesta oma panused ilmateenistuse kodulehel olevasse vormi ning lisa ka oma kontaktandmed! Täpseimaid ennustajaid ootavad loomulikult ka auhinnad! Võistlus kestab kuni 14.12 (k.a.) ning ennustustulemused koos võitja(te)ga teeme teatavaks 25.12 varahommikul.

Ennustusvõistlus on lõppenud. Õiget vastust näeme juba 24. detsembril!

Ennustusvõistluse ladusa sujumise ja läbipaistvuse huvides toome ära ka osalemise tingimused:

* Ennustusvõistlus kestab 02.12 – 14.12 (k.a). Märka, et tuleb ennustada ilma 24. detsembriks kella 12.00-ks Tartu-Tõravere meteoroloogiajaamas.

* Arvesse lähevad kõik ennustused, mis tehtud meie kodulehel oleva vormi kaudu. Kõik nõutud väljad peavad olema täidetud (sh ka ees-ja perekonnanimi ning kontakt). Riigi Ilmateenistus ei kasuta Sinu andmeid muul otstarbel kui käesolev loosimine.

* Et mitte asja liiga lihtsaks teha, siis tuleb õhutemperatuur ennustada komakohalise täpsusega. Seega kui arvad, et õhutemperatuur tuleb näiteks -18,3 kraadi, siis nii kirjutagi. Kui arvad, et täpselt -18, siis kirjuta -18,0. Komakohtade märkimine on oluline seetõttu, et ilmateenistuse vaatlusandmed on samuti esitatud selliselt.

* Võidab see, kes annab kõige täpsema prognoosi. Kui keegi täpselt ära ei ennusta, siis võidab sellele kõige ligilähedasem pakkumine (siin tulevadki mängu eelmises punktis mainitud nõutud komakohad).

*Võitja(d) tehakse teatavaks 25. detsembril! Valitseva ilma tõestuseks on väljavõte 24. detsembri keskpäevastest vaatlusandmetest. Võitja(d) tehakse teatavaks Riigi Ilmateeenistuse FB-lehel ning võtame võitja(te)ga ühendust ennustusvormi sisestatud kontaktide kaudu

Hinda meid!