m.ilmateenistus.ee lennuilm.ee keskkonnaagentuur.ee

Kvartaliülevaated

Keskkonnaagentuuri hüdroloogiaosakond koostab hüdroloogilise kvartaliülevaate iga kvartali järgse kuu 25. kuupäevaks. Kvartaliülevaade on pooloperatiivne kokkuvõte veevarudest Eesti jõgedes ja järvedes, kus püsiseirejaamade abil seiret tehakse. 2019. aasta kvartaliülevaated ilmuvad ArcGIS kaardiloona. 

Kogutud andmeid võrreldakse pikaajaliste keskmiste ja ekstreemsete väärtustega, et kirjeldada kui veevaene või -rohke lõppenud kvartal oli. NB! Kvartaliülevaates esitatu on esialgse seire tulemus ja ei anna täiuslikku ülevaadet kõigist hüdromeetriajaamade andmetest ning andmed ei ole läbinud lõppkontrolli. Algandmed väljastatakse soovijatele tasuta, kuid töödeldud andmed on tasulised. Telli omale huvipakkuvad andmed tellimisvormi kaudu või saada e-posti aadressile teenused@envir.ee.

2019. a I kvartali ülevaade

Vajutades kaardil olevatele hüdromeetriajaamade nuppudele, avaneb konkreetse jaama info asukoha, mõõtmiste alguse ja mõõdetavate parameetrite kohta. Rullikuga või üleval vasakus servas olevate „+/-“ märkide abil on võimalik kaarti sisse ja välja suumida. Täpsem ülevaade hüdromeetriavõrgust on saadaval interaktiivsel veeseire kaardil.

 

Mustvee

 

NB! Bülletään ei anna täiuslikku ülevaadet kõigist hüdromeetriajaamade andmetest ning bülletäänis esitatu on esialgse seire tulemus, sest andmed ei ole läbinud lõppkontrolli. Algandmed väljastatakse soovijatele tasuta, kuid töödeldud andmed on tasulised. Telli omale huvipakkuvad andmed tellimisvormi kaudu või saada e-posti aadressile teenused@envir.ee

 

Hea klient, palun jäta meile tagasiside, kuidas jäid saadud informatsiooniga rahule SIIN

 

 

Hinda meid!